Recycling
Skup aut powypadkowych Aktualne promocje Nasze konto na Allegro Pliki do pobrania

O nas

 Recycling Auto-Kasacja należy do grona młodych, prężnie działających firm z regionu Podkarpacia. Rozpoczęcie działalności datujemy na listopad 2005 roku. Z dzisiejszej perspektywy śmiało możemy powiedzieć, że był to dobry okres na zainicjowanie tego typu działalności w związku z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej.

Już w pierwszym roku działalności przyjmowaliśmy średnio 70 pojazdów miesięcznie. Stało się to impulsem do ulepszania infrastruktury oraz sprzętu, który na dzień dzisiejszy odpowiada najwyższym standardom europejskim. Poddając analizie każdy kolejny miesiąc naszej działalności, systematycznie obserwujemy tendencję wzrostową w ilości przyjmowanych pojazdów. Ostatni miesiąc to już ponad 100 skasowanych aut.

Świadczy to nie tylko o tym, że mamy jeszcze wiele do zrobienia, ale również o tym, że zwiększa się świadomość ludzi, którzy w coraz większym stopniu utożsamiają się z problemami ochrony środowiska.

Zdecydowanie podążamy w kierunku precyzyjnie nakreślonych celów, których priorytetem jest dbałość o środowisko naturalne w naszym kraju, od strony ideologicznej oraz szeroko pojęty rozwój od strony ekonomicznej.

Dwa lata działalności pokazały nam, że specyfika branży, w której działamy wymaga ciągłego doskonalenia, zarówno zaplecza technologicznego jak również podnoszenia kwalifikacji naszych pracowników. Celem samym w sobie stało się dla nas wdrożenie oraz przecertyfikowanie Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000, a następnie Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001.

To czym możemy się poszczycić w kontaktach z klientem to także szybka i miła obsługa jak również wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza.


Stawiając na środowisko, postaw na nas!