Recycling
Skup aut powypadkowych Aktualne promocje Nasze konto na Allegro Pliki do pobrania

Kasacja


Proces oddania auta do kasacji aut jest podzielony na 3 etapy :

  • Oszacowanie przybliżonej wyceny kompletnego auta w czasie rozmowy telefonicznej, czasami do ustalenia wartości mogą być konieczne zdjęcia pojazdu.
  • Transport  - posiadamy własną lawetę i możemy odebrać pojazd prosto od klienta  
  • Wydanie zaświadczenia o ze złomowaniu auta, służącego w dalszej procedurze do wyrejestrowania pojazdu w urzędzie komunikacji oraz wycofania ubezpieczenia.
 
Jak uzyskać zaświadczenie ?

Firma Auto-Kasacja Recycling Rudna Mała jako Stacja Demontażu Pojazdów posiada zezwolenie Wojewody podkarpackiego na złomowanie aut. Zaświadczenia są wydawane do każdego kompletnego auta jakie zostało ze złomowane w naszej firmie. Oddane auto musi być kompletne, posiadać widoczne numery indentyfikacyjne. Właściciel pojazdu przeznaczone do kasacji ponadto powinien posiadać dowód rejestracyjny (w przypadku zarekwirowania dowodu – odpis z dowodu rejestracyjnego ). W momencie, kiedy auto nie jest przerejstrowane na obecnego właściciela powianiem okazać dowód rejestracyjny oraz dokument potwierdzający jego posiadania auta(ciągłość umów kupna-sprzedaży, wyrok sądowy, umowę darowizny itp.) Gdy wszystkie formalności zostaną spełnione Auto-Kasacja Recycling wystawi zaświadczenie o demontażu takiego pojazdu.
 
Uwaga

W momencie gdy właściciel nie ma możliwości przyjazdu po zaświadczenie to owy dokument może odebrać za niego inna osoba, która będzie posiadała upoważnienie wystawione od właściciela pojazdów. Wzory upoważnień są dostępne na stronach Autokasacji Recycling w dziale „Pliki do Pobrania”.

Pytania

W razie posiadania jakikolwiek pytań zapraszamy do zadawania pytań poprze formularz kontaktowy lub drogą telefoniczną 509 – 863 -177